Кухонний ніж Tramontina Polywood 21122/195
Tramontina Polywood 21122/195 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21122/195
Усі ціни 10 →Кухонный нож Tramontina Polywood 21122/195 (6188754) | 271 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD /127 мм д/стейка инд.уп. (21122/195) 21122/195 | 446 грн. |
TRAMONTINA Нож для стейка Polywood 21122/195 12.5 см | 319 грн. |
Tramontina 21122/195 | 207 грн. |
Ніж для стейка Tramontina Polywood 127 мм (21122/195) | 229 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →