Кухонний ніж Tramontina Sushi 24028/007
Фото 4 |
Tramontina Sushi 24028/007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Sushi 24028/007
Усі ціни 9 →Ніж для суші Tramontina Century 178мм (24028/007) | 4 024 грн. |
Нож для суши Tramontina Century 178мм (24028/007) | 4 024 грн. |
Нож tramontina sushi gold Nakiri 178 мм (24028/007) | 3 251 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century для суши 178 мм Black (24028/007) 24028/00 | 3 241 грн. |
Tramontina Sushi Nakiri 7" 24028/007 | 3 390 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →