Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24602/087
Tramontina Profissional Master 24602/087 білий чорний |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24602/087
Усі ціни 18 →Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм White (24602 | 742 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм White (24602 | 679 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER White (24602/087) 24602/087 | 679 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 178 мм W | 679 грн. |
TRAMONTINA 24602/087 | 679 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24602/087
Ціни на Tramontina Profissional Master 24602/087 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24602/087 | від 508 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24602/007 | від 518 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →