Кухонний ніж Tramontina Affilata 23655/107
Фото 4 |
Tramontina Affilata 23655/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23655/107
Усі ціни 11 →Ніж Chef Tramontina Affilata кухонний, 17,8 см (23655/107) | 277 грн. |
Ніж кухонний Tramontina Affilata 178мм (23655/107) | 364 грн. |
Нож кухонный Tramontina Affilata 178мм (23655/107) | 364 грн. |
Нож TRAMONTINA AFFILATA нож кухонный 178 мм инд.блистер (23655/107) 23655/ | 503 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata 178 мм Black (23655/107) 23655/107 | 381 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →