Кухонний топірець Tramontina Polywood 21140/196
Tramontina Polywood 21140/196 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21140/196
Усі ціни 13 →Ніж Tramontina Polywood 152мм (21140/196) | 1 978 грн. |
Нож Tramontina Polywood 152мм (21140/196) | 1 977 грн. |
Нож Tramontina Polywood ніж сікач 15,2 см 21140/196 | 2 081 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD нож Секач 152мм поварской инд.уп. (21140/196) 2114 | 1 394 грн. |
Tramontina POLYWOOD 21140/196 | 1 590 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →