Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24625/084
Tramontina Profissional Master 24625/084 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24625/084
Усі ціни 15 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для овощей 102 мм White (24625 | 438 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для овощей 102 мм White (24625 | 302 грн. |
Tramontina Profissional Master White 102mm (24625/084) 24625/084 | 302 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для овощей 102 мм W | 302 грн. |
TRAMONTINA Нож Professional Master White (24625/084) 24625/084 | 339 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →