Кухонний ніж Tramontina Plenus 23428/105
Фото 3 |
Tramontina Plenus 23428/105 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23428/105
Усі ціни 7 →Нож TRAMONTINA PLENUS black нож д/томатов 127мм инд.блистер (23428/105) 23 | 239 грн. |
TRAMONTINA Plenus (23428/105) 23428/105 | 199 грн. |
Tramontina 23428/105 | 116 грн. |
Tramontina Plenus Black 127 мм (23428/105) PlenusBlack127мм(23428/105) | 115 грн. |
Ніж для томатів Tramontina Plenus 127 мм (23428/105) | 116 грн. |
Кухонний ніж для томатів Tramontina Plenus Black 23428/105 (127мм) | 134 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Black Tomato 127мм (23428/105) | 119 грн. |
Модификації Tramontina Plenus 23428/105
Ціни на Tramontina Plenus 23428/105 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23428/135 | від 96 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23428/165 | від 109 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23428/105 | від 115 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →