Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24662/085
Tramontina Profissional Master 24662/085 білий жовтий |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24662/085
Усі ціни 16 →Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER 127мм изогн. лезвие (24662/085) 24662/0 | 742 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 127 мм White (2466 | 625 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24662/085) 24662/085 | 625 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 127 мм | 625 грн. |
TRAMONTINA 24662/085 | 659 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24662/085
Ціни на Tramontina Profissional Master 24662/085 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24662/085 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24662/055 | від 595 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →