Кухонний ніж Tramontina Athus 23081/905
Tramontina Athus 23081/905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23081/905
Усі ціни 12 →Нож Tramontina Athus 12,7 см 23081/905 | 88 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black нож д/стейка 127мм инд.пл.блистер (23081/905) 2 | 219 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Black (23081/905) 23081/905 | 169 грн. |
Tramontina 23081/905 | 88 грн. |
Tramontina Athus 127 мм Black (23081/905) Athus127ммBlack(23081/905) | 105 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →