Кухонний ніж Tramontina Affilata 23651/105
Фото 4 |
Tramontina Affilata 23651/105 |
|
Можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23651/105
Усі ціни 7 →Нож TRAMONTINA AFFILATA нож д/стейка 127 мм инд.блистер (23651/105) 23651/ | 439 грн. |
TRAMONTINA Affilata 23651/105 | 319 грн. |
Tramontina 23651/105 | 274 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata для стейка 127 мм Black (23651/105) | 214 грн. |
Ніж для стейку Tramontina Affilata 23651/105 (127мм) | 316 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata для стейка 127 мм Black 23651/105 | 274 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata Steak 127 мм Black (23651/105) | 245 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →