Кухонний ніж Tramontina Century 24010/108
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Century 24010/108 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24010/108
Кухонний ніж Tramontina Century поварской 203 мм Black (24010/108) 24010/1 | 1 922 грн. |
Tramontina CENTURY (24010/108) 24010/108 | 1 922 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Century поварской 203 мм Black (24010/1 | 1 922 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century 203 мм Black (24010/108) | 1 922 грн. |
Ніж TRAMONTINA CENTURY кухарський, 203 мм (24010/108) | 2 456 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Century 24010/108:
- Товщина леза – 2.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →