Кухонний ніж Tramontina Tradicional 22217/107
Tramontina Tradicional 22217/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Tradicional 22217/107
Усі ціни 20 →Tramontina Tradicional 178 мм (22217/107) | 613 грн. |
Tramontina Tradicional 178 мм (22217/107) | 613 грн. |
Кухонный нож Tramontina Tradicional 178 мм 22217/107 (6233456) | 645 грн. |
Нож Tramontina Tradicional 7 см 22217/107 | 645 грн. |
Нож TRAMONTINA TRADICIONAL (22217/107) 22217/107 | 561 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →