Кухонний ніж Tramontina Century 24020/104
Tramontina Century 24020/104 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24020/104
Усі ціни 20 →Ніж Tramontina Century Сантоку 102см (24020/104) | 2 146 грн. |
Нож Tramontina Century Сантоку 102см (24020/104) | 2 145 грн. |
Нож tramontina century нож Сантоку 102см инд.упак (24020/104) | 1 837 грн. |
Нож Tramontina Century 10,2 см 24020/104 | 2 258 грн. |
Кухонный нож Tramontina Century Сантоку 102 мм Black (24020/104) 24020/104 | 1 841 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →