Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5502.20
Фото 3 |
Victorinox Fibrox 5.5502.20 синій червоний |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5502.20
Усі ціни 6 →Кухонний ніж Victorinox Fibrox Sticking 20см з син. ручкою (5.5502.20) | 1 637 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 20см с син. ручкой (5.5502.20) | 1 637 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox обвалочный 20 см, синий 5.5502.20 | 1 724 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5502.20 | 1 413 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Sticking 5.5502.20 | 1 430 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5502.20 | 1 724 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.5502.20
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5502.20 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5502.20 | від 1 413 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5501.20 | від 1 413 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →