Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5909.08S
Victorinox Fibrox 5.5909.08S |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5909.08S
Усі ціни 6 →Нож Victorinox Fibrox Poultry 8 см 5.5909.08S | 717 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Poultry 8см узкое с оранж. ручкой Small 5.5 | 717 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry 5.5909.08S | 703 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Poultry S\ L- клинка 80mm Vx55909.08S | 906 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Poultry 8см Small Orange (5.5909.08S) | 717 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Poultry S\ L- клинка 80mm Vx55909.08S | 847 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.5909.08S
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5909.08S |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5909.08S | від 703 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5902.08S | від 703 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5903.08S | від 703 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →