Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6663.15
Victorinox Fibrox 5.6663.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6663.15
Усі ціни 11 →Нож Victorinox Fibrox Boning 15 см 5.6663.15D | 1 196 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Boning Super Flexible обваловувальний 15 см (5.6663. | 1 137 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Boning Super Flexible обвалочный 15 см (5.6663.15D) | 1 137 грн. |
Hож кухонный Victorinox Fibrox Boning Superflex 15 см 5.6663.15D | 1 196 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Super Flexible 5.6663.15D | 981 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →