Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7703
Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.7703 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7703
Усі ціни 15 →Кухонный нож Victorinox 6.7703 | 351 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox Swissclassic (лезвие: 100мм), черный 6.77 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 10см черный (6.7703) | 334 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Paring 10см чорний (6.7703) | 334 грн. |
ще 10 пропозицій
Колірні варіанти:
- Модель 6.7701 — червоний
- Модель 6.7703 — чорний
- Модель 6.7706.L114 — зелений
- Модель 6.7706.L115 — рожевий
- Модель 6.7706.L118 — жовтий
- Модель 6.7706.L119 — помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7703
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7703 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L118 | від 298 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L114 | від 298 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L119 | від 298 грн. | 22 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115 | від 298 грн. | 12 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7701 | від 298 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7703 | від 298 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →