Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115
Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115
Усі ціни 15 →Нож кухонный Victorinox Swiss Classic 10 см розовый 6.7706.L115 | 351 грн. |
Ніж кухонний Victorinox SwissClassic 10см рожевий (6.7706.L115) | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic 10см розовый (6.7706.L115) | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Classic, 10см, розовый 6.7706.L115 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7706.L115 | 344 грн. |
ще 10 пропозицій
Кольорові варіанти:
- Модель 6.7701 — червоний
- Модель 6.7703 — чорний
- Модель 6.7706.L114 — зелений
- Модель 6.7706.L115 — трояндовий
- Модель 6.7706.L118 — жовтий
- Модель 6.7706.L119 — помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L118 | від 298 грн. | 20 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L114 | від 298 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L119 | від 298 грн. | 29 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7706.L115 | від 298 грн. | 19 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7701 | від 298 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7703 | від 298 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →