Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8406.16
Victorinox Swibo 5.8406.16 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8406.16
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Flex 5.8406.16 | 1 255 грн. |
Victorinox Swibo Boning гнучкий 16см з жовт. ручкою (58406.16) | 1 192 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Boning Flex 16 см 5.8406.16 | 1 255 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Boning Flexible 5.8406.16 | 1 028 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →