Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6203.15
Victorinox Fibrox 5.6203.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6203.15
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см з черн. ручкою (5.6203.15) | 1 192 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning 15см с черн. ручкой (5.6203.15) | 1 192 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flexible 5.6203.15 | 1 028 грн. |
Ніж кухонний обвалочний Victorinox Fibrox 15 см, чорний 5.6203.15 | 1 066 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →