Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7303.15
Victorinox Grand Maitre 7.7303.15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7303.15
Усі ціни 16 →Нож кухонный Victorinox 15 см закалённая сталь подарочная упаковка 7.7303. | 5 464 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Forged Boning Grand Maitre 15см чорний (7.7303.15G | 5 190 грн. |
Кухонный нож Victorinox Forged Boning Grand Maitre 15см черный (7.7303.15G | 5 190 грн. |
Нож кухонный Victorinox 15 см 7.7303.15G | 5 464 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Boning 7.7303.15G | 4 480 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →