Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6079.4
Фото 7 |
Victorinox Swiss Classic 7.6079.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Колірні варіанти:
- 7.6079 чорний
- 7.6079.1 червоний
- 7.6079.4 зелений
- 7.6079.5 рожевий
- 7.6079.8 жовтий
- 7.6079.9 помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 7.6079.4
Ціни на Victorinox Swiss Classic 7.6079.4 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 7.6079.8 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.4 | від 292 грн. | 3 пропозиції | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.9 | від 292 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.5 | від 292 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079.1 | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6079 | від 290 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →