Овочечистка Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22
Фото 5 |
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22
Ціни на Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.82 | від 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.42 | від 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.92 | від 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.12 | від 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6079.22 | від 292 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →