Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24655/056
Tramontina Profissional Master 24655/056 білий жовтий |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24655/056
Усі ціни 16 →Ніж Tramontina Profissional Master 152мм yellow (24655/056) | 623 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 152мм yellow (24655/056) | 623 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 15,2 см 24655/056 | 590 грн. |
Кухонный нож Tramontina Profissional Master Yellow 152 мм (24655/056) 2465 | 742 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master Yellow 152 мм (24655/056) 2465 | 674 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24655/056
Ціни на Tramontina Profissional Master 24655/056 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24655/086 | від 635 грн. | 21 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24655/056 | від 559 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →