Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF 42 м²
Фото 5 |
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF 42 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
Функції:нічний режим
Опціонально підключається два типи Wi-Fi модулів, перший MAC-567IF-E1 дозволяє керувати зі смартфона, другий MAC-334IF-E підтримує взаємодію з системами розумного будинку.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Classic MSZ-HR42VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF 42 м²
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-HR42VF 90620221144 | 15 789 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Classic Inverter M | 14 742 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Classic Inverter M | 14 742 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF
Ціни на Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR25VF 25 м² | від 10 773 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR35VF 34 м² | від 12 717 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF 42 м² | від 14 742 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR50VF 50 м² | від 17 375 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF 60 м² | від 27 297 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR71VF 71 м² | від 31 550 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →