Кондиціонер Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF 35 м²
Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF 35 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:35 м²
Застосовується тільки у складі мультисистем MXZ-VA і PUMY-(S)P
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MLZ-KP35VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF 35 м²
Кондиціонер Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA/MLP-444W | 99 914 грн. |
Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA | 70 752 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA кассетный | 62 742 грн. |
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF
Ціни на Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MLZ-KP25VF 25 м² | від 54 745 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MLZ-KP35VF 35 м² | від 62 742 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MLZ-KP50VF 48 м² | від 82 421 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →