Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 15 м²
Відео 1Фото 3 |
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 15 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:15 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:360/500 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Модель має функцію розподілу повітряного потоку не тільки по вертикалі, але і в горизонтальній площині. Режим I-Save являє собою функцію захисту приміщення від замерзання, підтримуючи в ньому температуру +10 °С під час вашої відсутності.
Модифікація з артикулом VGK оснащена Wi-Fi модулем. У модифікацію з артикулом VG необхідно докупити Wi-Fi модуль окремо.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 15 м²
Усі ціни 20 →Кондиционер Mitsubishi Electric Standard Inverter MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG | 39 091 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Standart Inverter MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG | 37 190 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 80620 | 55 082 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Standart MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG | 52 814 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG | 39 001 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VGK/MUZ-AP15VG 15 м² | від 36 502 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP20VGK/MUZ-AP20VG 20 м² | від 37 522 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG 25 м² | від 37 895 грн. | 28 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP35VGK/MUZ-AP35VG 35 м² | від 44 200 грн. | 31 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP42VGK/MUZ-AP42VG 42 м² | від 51 270 грн. | 28 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP50VGK/MUZ-AP50VG 50 м² | від 61 150 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP60VGK/MUZ-AP60VG 61 м² | від 69 419 грн. | 16 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP71VGK/MUZ-AP71VG 71 м² | від 78 777 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →