Кухонний топірець Tramontina Soft Plus 23670/165
Tramontina Soft Plus 23670/165 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23670/165
Усі ціни 12 →Ніж-сокира Tramontina Soft Plus Grey 127 мм (23670/165) | 493 грн. |
Нож-топорик Tramontina Soft Plus Grey 127 мм (23670/165) | 493 грн. |
Нож TRAMONTINA SOFT PLUS grey (23670/165) 23670/165 | 481 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Soft Plus Grey Сікач 127 мм (23670/165) 23670/165 | 518 грн. |
Tramontina TRAMONTINA SOFT PLUS Grey (23670/165) 23670/165 | 518 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Soft Plus 23670/165
Ціни на Tramontina Soft Plus 23670/165 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Soft Plus 23670/165 | від 479 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Soft Plus 23670/175 | від 520 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →