Кухонний топірець Tramontina Churrasco 22845/107
Tramontina Churrasco 22845/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22845/107
Усі ціни 14 →Ніж Tramontina Churrasco Black Тесак для барбекю 178 мм (22845/107) | 1 842 грн. |
Нож Tramontina Churrasco Black Тесак для барбекю 178 мм (22845/107) | 1 841 грн. |
Нож Tramontina Churrasco Black 17,8 см 22845/107 | 1 938 грн. |
Нож TRAMONTINA Churrasco Black Тесак для барбекю 178мм (22845/107) 22845/1 | 1 485 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Churrasco Black сікач 178 мм (22845/107) 22845/107 | 1 535 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →