Кухонний топірець Tramontina Plenus 23444/167
Tramontina Plenus 23444/167 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23444/167
Усі ціни 14 →Ніж Tramontina Plenus кухарський широкий 17.8 см (23444/167) | 368 грн. |
Нож Tramontina Plenus поварской широкий 17.8 см (23444/167) | 368 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS (23444/167) 23444/167 | 400 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Grey 178 мм (23444/167) 23444/167 | 303 грн. |
Tramontina PLENUS (23444/167) 23444/167 | 387 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23444/167
Ціни на Tramontina Plenus 23444/167 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23444/137 | від 297 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23444/167 | від 289 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23444/107 | від 314 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →