Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6613.12
Victorinox Fibrox 5.6613.12 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6613.12
Усі ціни 23 →Нож Victorinox Fibrox Boning 12 см 5.6613.12D | 1 135 грн. |
Ніж Victorinox Fibrox Boning Flexible обваловувальний 12 см (5.6613.12) | 1 023 грн. |
Нож Victorinox Fibrox Boning Flexible обвалочный 12 см (5.6613.12) | 1 023 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Boning Flex 12см 5.6613.12 | 1 076 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flexible 5.6613.12 | 1 054 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →