Кондиціонер Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) 50 м²
Фото 5 |
Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) 50 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Технологія Double Self-clean для самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій шляхом миттєвого заморожування та різкого нагрівання поверхні теплообмінника.
Система фільтрації CH 7-SKY із 7 фільтрів для комплексного очищення повітря.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vital CH-S18FTXF-NG(I)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) 50 м²
Усі ціни 15 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Vital Inverter WI-FI R32 CH-S18FTXF-NG(I) CH-S | 13 999 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Vital Inverter Wi-Fi CH-S18FTXF-NG(I) CH-S18 | 13 999 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Vital Inverter Wi-Fi CH-S18FTXF-NG(I) CH-S18 | 13 999 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S18FTXF-NG(I) 200320231433 | 13 999 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S18FTX | 12 800 грн. |
ще 10 пропозицій
Технологія I-Action для плавної та стабільної роботи компресора на наднизьких частотах (1 Гц).
Функція блокування пульта від випадкового натискання.
Модификації Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I)
Ціни на Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG(I) 25 м² | від 8 750 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG(I) 35 м² | від 10 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S18FTXF-NG(I) 50 м² | від 12 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S24FTXF-NG(I) 70 м² | від 14 850 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →