Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF50VA 50 м²
21 967 грн. Купити! Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MS-GF50VA 90620221168Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись |
Mitsubishi Electric MS-GF50VA 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MS-GF50VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric MS-GF50VA
Ціни на Mitsubishi Electric MS-GF50VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MS-GF20VA 20 м² | від 11 473 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MS-GF25VA 25 м² | від 13 558 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MS-GF35VA 35 м² | від 15 188 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MS-GF50VA 50 м² | від 21 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MS-GF60VA 65 м² | від 25 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric MS-GF80VA 80 м² | від 31 192 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →