Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG 20 м²
Фото 5 |
Надійний, економічний і малошумний побутовий інверторний кондиціонер у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Належить до моделей сімейства Classic Inverter, продукти якого призначені для обслуговування житлових і адміністративно-побутових приміщень площею до 20 м². Японська передова інверторна технологія гарантує швидкий вихід на режим, бездоганну економічність (сезонна енергоефективність класу А++), високу надійність і відсутність перевантажень, викликаних пусковими струмами.
Завдяки низькому рівню шуму (не більше 19 дБ на мінімальній швидкості вентилятора внутрішнього блоку), кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG чудово підійде для використання у житлових зонах і спальнях. Мікропроцесорне управління забезпечує безперервне гнучке регулювання потужності компресора, що дає змогу зробити процес охолодження повітря максимально швидким, а регулювання температури — точним. Крім охолодження, може працювати в режимі підігрівання, як осушувач і вентилятор (до 654 м³/год). Антибактеріальний/антиалергенний фільтри гарантують якісне очищення повітря від пилу, пуху, вовни і частинок алергенів. Кондиціонер обладнаний портом для встановлення фірмового Wi-Fi-модуля для віддаленого управління і інтеграції в систему розумного дому.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG 20 м²
Усі ціни 20 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG | 32 560 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG | 31 686 грн. |
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG | 32 560 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG | 30 590 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG 150520241016 | 43 633 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG
Ціни на Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG/MUZ-BT20VG 20 м² | від 29 892 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG 25 м² | від 30 852 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG/MUZ-BT35VG 35 м² | від 35 742 грн. | 22 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT50VG/MUZ-BT50VG 50 м² | від 42 780 грн. | 21 пропозиція |