Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG 25 м²
Фото 9 |
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG 25 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:700/750 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, іонізація
У корпусі внутрішнього блока передбачений відсік для Wi-Fi модуля. Дана опція дасть змогу керувати кондиціонером через інтернет.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Classic MSZ-BT25VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG 25 м²
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-BT25VG | 10 323 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-BT25VG 90620221155 | 13 687 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Classic Inverter M | 12 031 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Classic Inverter M | 12 131 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Classic Inverter M | 12 231 грн. |
Модификації Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG
Ціни на Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT20VG 20 м² | від 10 027 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT25VG 25 м² | від 10 323 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT35VG 35 м² | від 11 729 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-BT50VG 50 м² | від 14 430 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →