Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF 60 м²
Фото 5 |
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF 60 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:60 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1810/1810 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Опціонально підключається два типи Wi-Fi модулів, перший MAC-567IF-E1 дозволяє керувати зі смартфона, другий MAC-334IF-E підтримує взаємодію з системами розумного будинку.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Classic MSZ-HR60VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF 60 м²
Усі ціни 21 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-HR60VF/MUZ-HR | 59 920 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-HR60VF/MUZ-HR60VF | 38 900 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-HR60VF/MUZ-HR60VF 104202 | 62 102 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric Classic Inverter MSZ-HR60VF/MUZ-HR60VF | 56 110 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-HR60VFK/MUZ-HR60VF WIFI | 82 119 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF
Ціни на Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR25VF 25 м² | від 10 773 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR35VF 34 м² | від 12 717 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR42VF 42 м² | від 14 742 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR50VF 50 м² | від 17 375 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR60VF 60 м² | від 27 297 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Classic MSZ-HR71VF 71 м² | від 31 550 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →