Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE 35 м²
Відео 4Фото 7 |
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:910/955 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE 35 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF35VE3S/MUZ-EF35VE) | 67 260 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Design inverter (MSZ-EF35VE3S/MUZ-EF35VE) | 64 445 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF35VE3S/MUZ-EF35VE) MSZ-EF35V | 75 012 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-EF35VE3S-ER2/MUZ-EF35VE-ER5 | 73 225 грн. |
Mitsubishi Кондиціонер Mitsubishi Design inverter (MSZ-EF35VE3S/MUZ-EF35VE | 75 012 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE3/MUZ-EF25VE 25 м² | від 36 200 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE3/MUZ-EF35VE 35 м² | від 64 445 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VE3/MUZ-EF42VE 42 м² | від 48 775 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VE3/MUZ-EF50VE 50 м² | від 84 845 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →