Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF71VE 71 м²
Товар застарів 41 624 грн. Тип: мультіспліт-система; Внутрішніх блоків (шт): 1; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 71; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7100; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 8100; Циркуляція (м³/год): 1068; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 49/30 |
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF71VE 71 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard MSZ-SF71VE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF71VE
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF71VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF25VE 25 м² | від 9 350 грн. |
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF35VE 35 м² | від 14 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF42VE 42 м² | від 13 875 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-SF50VE 50 м² | від 21 941 грн. | 1 пропозиція |