Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG 50 м²
Відео 1Фото 19 |
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1540/1470 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG
Ціни на Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY15VGK/MUZ-AY15VG 15 м² | від 37 546 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY20VGK/MUZ-AY20VG 20 м² | від 41 274 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY25VGK/MUZ-AY25VG 25 м² | від 39 824 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY35VGK/MUZ-AY35VG 35 м² | від 49 369 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY42VGK/MUZ-AY42VG 42 м² | від 55 115 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY50VGK/MUZ-AY50VG 50 м² | від 67 210 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY60VGK/MUZ-AY60VG 60 м² | від 81 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY71VGK/MUZ-AY71VG 71 м² | від 100 605 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →