Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.6611.15
Victorinox Fibrox 5.6611.15 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.6611.15
Усі ціни 17 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flex 15 см 5.6611.15 | 1 135 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning Flex 15см з черв. ручкою (5.6611.15) | 1 079 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flex 15см с красн. ручкой (5.6611.15 | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Boning Flex 15 см красный 5.6611.15 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Boning Flexible 15 см Red (5.6611.15) 5.661 | 1 015 грн. |
ще 12 пропозицій
Кольорові варіанти:
- 5.6611.15 червоний
- 5.6612.15 синій
- 5.6613.15 чорний
- 5.6614.15 зелений
- 5.6617.15 білий
- 5.6618.15 жовтий
Модификації Victorinox Fibrox 5.6611.15
Ціни на Victorinox Fibrox 5.6611.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.6617.15 | від 931 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6618.15 | від 931 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6614.15 | від 931 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6612.15 | від 931 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.6611.15 | від 931 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →