Овочечистка Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.42
Фото 22 | Очікується у продажу 292 грн. Тип: овочечистка; Матеріал леза: сталь; Матеріал рукояті: пластик; Тип пластику: фіброкс; Твердість: 56; Країна походження бренду: Швейцарія; |
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Кольорові варіанти:
- Модель 7.6075.12 - світло-червоний
- Модель 7.6075.22 - Світло-блакитний
- Модель 7.6075.42 - Світло-зелений
- Модель 7.6075.52 - світло-рожевий
- Модель 7.6075.82 - світло-жовтий
- Модель 7.6075.92 - світло-помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.42
Ціни на Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.42 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.82 | від 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.92 | від 292 грн. | 1 пропозиція | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.52 | від 290 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic Trend Colors 7.6075.12 | від 290 грн. | 6 пропозицій |