Овочечистка Victorinox Swiss Classic 7.6077.5
Фото 8 |
Victorinox Swiss Classic 7.6077.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 7.6077.5
Усі ціни 6 →Овощечистка Victorinox розовая 7.6077.5 | 351 грн. |
Картофелечистка Victorinox розовая 7.6077.5 | 351 грн. |
Картоплечистка серрейторна Victorinox, рожеве 7.6077.5 | 298 грн. |
Овочечистка Універсальна Victorinox Vx76077.5 | 351 грн. |
Овочечистка Універсальна Victorinox Vx76077.5 Pink, 165 мм | 505 грн. |
Овочечистка Універсальна Victorinox Vx76077.5 Pink, 165 мм | 472 грн. |
Модификації Victorinox Swiss Classic 7.6077.5
Ціни на Victorinox Swiss Classic 7.6077.5 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 7.6077.8 | від 298 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.4 | від 298 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.9 | від 298 грн. | 9 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.5 | від 298 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077.1 | від 298 грн. | 9 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 7.6077 | від 298 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →