Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32
Відео 2Фото 5 |
Kingston Fury KF560C32RSK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32
Усі ціни 47 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz FURY Renegade Silver (KF560C32RSK2-32) | 6 085 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Renegade DDR5-6000 32GB KIT (2x16GB) (KF560C3 | 6 066 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Renegade Silver (KF560C32RSK2-3 | 5 969 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Renegade Silver (KF560C32RSK2-3 | 5 912 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 32gb (2x16GB) 6000 MHz Renegade White Ki | 6 412 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF560C32RSK2-32 | від 5 689 грн. | 47 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF564C32RSK2-32 | від 6 459 грн. | 37 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF568C36RSK2-32 | від 8 179 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF572C38RSK2-32 | від 9 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF576C38RSK2-32 | від 10 447 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 2x16Gb KF580C38RSK2-32 | від 12 695 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →