Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF440C19RB2/8
Фото 11 |
Kingston Fury KF440C19RB2/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF440C19RB2/8
Усі ціни 24 →Kingston DDR4 8GB 4000Mhz FURY Renegade Black (KF440C19RB2/8) KF440C19RB2/ | 1 365 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 8GB/4000 Kingston Fury Renegade Black (KF440C19RB2/8) | 1 269 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 4000 MHz Renegade Black (KF440C19RB2/8) | 1 365 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 8 GB DDR4 4000 MHz Renegade | 1 877 грн. |
Kingston Fury 8 Gb DDR4 4000 MHz Renegade Black (KF440C19RB2/8) | 1 328 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF432C16RB2/8 | від 985 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF436C16RB2/8 | від 1 077 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 1x8Gb KF440C19RB2/8 | від 1 268 грн. | 24 пропозиції |
Рекомендуємо