Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF556S40IBK2-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32
Усі ціни 18 →Kingston SODIMM DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz FURY Impact Black (KF556S40IBK2 | 5 601 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM ddr5 32gb (2x16GB) 5600 MHz Impact Black | 5 889 грн. |
Оперативна пам'ять для ноутбуків Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 | 5 456 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Impact Blac | 5 787 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) SoDIMM DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Impact Black | 5 519 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF548S38IBK2-64 | від 8 419 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-64 | від 9 845 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x32Gb KF556S40IBK2-32 | від 5 384 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →