Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Відео 3Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEAK2-32 |
|
Ефектний двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті DDR5, здатної працювати з ефективною тактовою частотою 6000 МГц і забезпечувати вражаюче високу пропускну здатність (до 48 Гбіт/с). Позиціонується як продукт у верхній частині цінової категорії 2022 року. Включає два однорангові модулі об'ємом по 16 Гб кожен (сумарно 32 Гб). Може застосовуватися як для збирання нових систем, так і для апгрейду підсистеми існуючих пам'яті.
Призначений для використання у складі персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 12-го покоління та вище, для материнських плат Socket 1700 необхідна підтримка DDR5) та апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen 3 Rafael (процесорний роз'єм AM5). Сумарного обсягу пам'яті модулів цілком достатньо для багатоцільового домашнього ПК, робочої станції для створення/редагування цифрового контенту та збалансованої ігрової системи. Стильний зовнішній дизайн включає не тільки розвинені радіатори-теплорозподільники, але і керовану RGB LED-підсвічування, сумісну з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync. Висоту модулів (42,2 мм) варто враховувати під час використання великих CPU-кулерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32
Усі ціни 36 →Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast RGB White (KF560C36BWEAK2-3 | 6 495 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 32GB KIT (2x16GB) (KF560C | 6 116 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16 GB) DDR5 6000 MHz Fury Beast Rgb (KF560C36BBEAK2 | 5 778 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR5 6000 MHz Fury Beast Rgb (KF560C36BBEAK2- | 5 723 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 | 6 026 грн. |
Не працює на мат платі Asus TUF GAMING X670E-PLUS WIFI проц ryzen 7 7700x тільки на стоку. Виробником мат плати заявлено що повинна працювати. Як вибираєш профіль розгону expo система не стартує доводиться скидати біос Працює тільки на стоку 4800 Не працює на заявлених виробником характеристиках через профіль expo Serj: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEAK2-32 менше місяця |
Цікаво, що різниці між активацією профіля EXPO чи XMP я не зауважив. Що одне що інше працюють однаково добре на платі Asus prime X670P Прокачали підсвітку. Підтримка ЄХРО Все ОК Максим Сергієнко: користуюся Kingston Fury KF560C36BBEAK2-32 менше місяця |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF548C38BBAK2-32 | від 5 131 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C36BBEAK2-32 | від 5 157 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF552C40BBAK2-32 | від 5 182 грн. | 52 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C36BBEAK2-32 | від 5 099 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF556C40BBAK2-32 | від 5 284 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C36BBEAK2-32 | від 5 711 грн. | 36 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 2x16Gb KF560C40BBAK2-32 | від 5 635 грн. | 56 пропозицій |