Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16
Відео 2Фото 6 |
Kingston Fury KF560C36BBEA-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16
Усі ціни 34 →Kingston DDR5 16GB 6000Mhz FURY Beast RGB (KF560C36BBEA-16) KF560C36BBEA-1 | 3 085 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY Beast RGB AM5 DDR5-6000 16GB (KF560C36BBEA-16 | 2 938 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6000 MHz Fury Beast Rgb (KF560C36BBEA-16) | 2 950 грн. |
Kingston Fury 16 Gb DDR5 6000 MHz Beast Rgb Expo White (KF560C36BWEA-16) | 2 922 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB DDR5 6000 MHz FURY Beast RGB (KF560C36B | 3 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF548C38BBA-16 | від 2 533 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF552C36BBEA-16 | від 2 503 грн. | 41 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF552C40BBA-16 | від 2 577 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF556C36BBEA-16 | від 2 612 грн. | 42 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF556C40BBA-16 | від 2 734 грн. | 44 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C36BBEA-16 | від 2 907 грн. | 34 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 RGB 1x16Gb KF560C40BBA-16 | від 2 821 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →