Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32
Відео 2Фото 8 |
Kingston Fury KF560C32RSA-32 6000 МГц6400 МГц |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32
Усі ціни 33 →Kingston DDR5 32GB 6000Mhz FURY Renegade RGB White (KF560C32RWA-32) KF560C | 5 899 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Renegade Rgb White/Silver (KF560C32RWA-3 | 5 868 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 6000 MHz Renegade Rgb White/Silver (KF560C32RWA-3 | 5 813 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 32gb 6000 MHz Renegade rgb White Kingsto | 6 189 грн. |
Память Kingston 32GB 6000MT/s DDR5 CL32 DIMM FURY Renegade RGB White XMP K | 5 707 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF560C32RSA-32 | від 5 369 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 1x32Gb KF564C32RSA-32 | від 6 656 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →