Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16
Фото 12 |
Kingston Fury KF436C16RB2K2/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16
Усі ціни 23 →Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz FURY Renegade Black (KF436C16RB2K2/16) | 2 236 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3600 Kingston Fury Renegade Black (KF436C16RB2K2 | 2 014 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C16RB2K2/16 | 2 191 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz | 2 670 грн. |
Kingston Fury 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C16RB2K2/16 | 2 131 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb F432C16RB2K2/16 | від 1 886 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF436C16RB2K2/16 | від 2 014 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF440C19RB2K2/16 | від 2 510 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF442C19RB2K2/16 | від 3 190 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x8Gb KF446C19RB2K2/16 | від 3 753 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →