Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32
Фото 12 |
Kingston Fury KF436C16RB12K2/32 |
|
Стильний та продуктивний комплект дворангових модулів швидкодіючої оперативної пам'яті стандарту DDR4-3600 із високими радіаторами-теплорозподільниками. Складається із пари ємних двосторонніх модулів сумарним об'ємом 32 Гб (2х16 Гб). Такого обсягу пам'яті цілком достатньо більшості робочих станцій початкового рівня, універсальних побутових ПК і збалансованих геймерських персональних комп'ютерів.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для вимогливих користувачів, геймерів та ентузіастів оверклокінгу. Заявлена висока тактова частота забезпечує вражаючу пропускну здатність 28,8 Гбіт/с, що позитивно позначається на обчислювальної та ігрової продуктивності. Комплект модулів оперативної пам'яті Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32 демонструє високий ступінь сумісності і здатний працювати в різних апаратних конфігураціях, побудованих на основі процесорів Intel Core від 6 до 14-го покоління (для материнських плат D4 Socket а також процесорів AMD Ryzen на материнських платах із роз'ємом AM4. Також пара подібних комплектів може працювати в 4-канальному режимі в HEDT-системах, що вкотре збільшує пропускну здатність пам'яті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32
Усі ціни 25 →Kingston DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz FURY Renegade Black (KF436C16RB12K2/32 | 3 811 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 Kingston Fury Renegade Black (KF436C16RB12 | 3 528 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MH | 4 098 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16 GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C16RB12K2 | 3 663 грн. |
Kingston Fury 32 Gb (2x16GB) DDR4 3600 MHz Renegade Black (KF436C16RB12K2/ | 3 629 грн. |
Модификації Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF432C16RB12K2/32 | від 3 312 грн. | 24 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF436C16RB12K2/32 | від 3 399 грн. | 25 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade DDR4 Black 2x16Gb KF440C19RB12K2/32 | від 4 880 грн. | 8 пропозицій |